•  

У ПолтНТУ відкрито навчальний банк та базі нового відділення Unicredit Bank

8690
У ПолтНТУ відкрито навчальний банк та базі нового відділення Unicredit Bank

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відкрито нове відділення Unicredit Bank, на базі якого створено навчальний банк кафедри фінансів і банківської справи.

17 квітня ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко разом із керуючим Полтавською обласною філією Unicredit Bank Юрієм Шляховим, котрий є членом Наглядової ради ПолтНТУ, відкрили нове відділення Unicredit Bank.

На заході були присутні випускники та магістранти спеціальності «Банківська справа», а також випускники бакалавріату, які планують в майбутньому навчатись в магістратурі за цією спеціальністю.

Нове відділення, яке буде функціонувати на базі університету, є офісом сучасного європейського рівня і дозволяє на якісно новому рівні обслуговувати клієнтів банку. Також однією з умов співпраці є створення навчального банку кафедри фінансів і банківської справи на базі нового відділення.

Навчальний банк кафедри фінансів і банківської справи дозволяє магістрам спеціальності «Банківська справа» проходити практику та стажування безпосередньо на базі банківської установи. Така можливість є унікальною для Полтавщини, адже майбутні випускники матимуть практичні навички роботи з клієнтами, банківським програмним забезпеченням та документацією, що підвищить їхню конкурентоспроможність на ринку праці.

Варто зазначити, що серед працівників Unicredit Bank налічується багато випускників Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, зокрема в новоствореному відділенні працює випускниця кафедри фінансів і банківської справи Анна Журавльова. Це є підтвердженням того, що випускники ПолтНТУ мають широкі можливості працевлаштування та є кваліфікованими фахівцями своєї справи, підготовленими для самостійної діяльності в сфері банківських послуг.

Прес-служба ПолтНТУ

Коментарі