•  

«У Путіна є план на використання ядерної зброї, і він піде на цей крок ...»

660
«У Путіна є план на використання ядерної зброї, і він піде на цей крок ...»

У Путіна є план на використання ядерної зброї, і він піде на цей крок, якщо "вважатиме за потрібне". Він терорист, який захопив ядерну зброю, і кілька мільярдів чоловік в якості заручників.

Він повинен бути негайно відсторонений від влади і йому повинні бути пред'явлені звинувачення. Інакше всьому світу може настати кінець. Таку думку висловив на своїй сторінці в Facebook російський фінансист Слава Рабинович.

- Насправді, Путін творить щось неймовірне. 

Низка його кримінальних, державних, міжнародних і військових злочинів така, що тут вистачить на мільйон довічних термінів. Він це прекрасно знає. І він розуміє, що у нього немає виходу: у нього немає виходу з влади живим.

Сьогодні він продовжує кришувати замовників убивства Нємцова: або себе, або Кадирова, або когось ще. Але кришує особисто він. Це злочин.

Майбутня доповідь по Боїнгу абсолютно доказово вкаже на приналежність "БУКа" і його розрахунку, який збив MH-17. Російський "БУК" за вказівкою Верховного головнокомандувача Путіна був нелегально і злочинно ввезений на територію України, після чого збив пасажирський літак. Хто віддавав наказ і натискав кнопку теж ясно, але сама відправка бука на територію України є відповідальністю Верховного головнокомандувача.

Мало того, це ще раз підкреслює присутність військової техніки і персоналу з Росії на території України: це явний злочин Путіна і його режиму, по веденню агресивної загарбницької війни проти сусідньої держави.

Коли Путін особисто говорить зі світовими лідерами, він їм бреше в очі. Коли він публічно говорить, як на Генасамблеї ООН, він завжди тримає дулю в кишені, поліруючи нею свою лицемірну брехливу гебешну сутність. Йому ніхто не вірить.

Поки він втирав з трибуни ООН про нову "антигітлерівську" коаліцію, російські війська вже перекидалися в Сирію, і не для того, щоб воювати проти ІГ, а для того, щоб рятувати режим людожера і диктатора Асада, який масово травить своїх громадян хімічною зброєю. Раніше хімічною зброєю людей труїли Саддам Хуссейн і Гітлер. А Путін захищає Асада, військового злочинця, міжнародного вигнанця і диктатора. Подібне притягує подібне.

У травні Путін видав неконституційний злочинний указ про засекречування втрат живої сили в мирний час. Нове гарматне м'ясо, за принципом Сталіна, який безкарно завалював трупами все навколо.

Великий сходознавець всіх часів і народів попер проти сунітів, реальними бомбардуваннями тих районів, які не мають нічого спільного з ІГ. Такі країни, як Саудівська Аравія, Катар і Туреччина, стають заклятими і кровними ворогами путінської Росії.

Сьогодні Саудівська Аравія оголосила про початок поставок летальної зброї сирійській анти-асадовській опозиції, включаючи танки, для відображення російських атак. Скільки ще загине російських військових, тепер уже на сирійській землі? Мало цьому злочинцеві було "Вантажів-200" з України, так він тепер влаштує криваве місиво з арабами? Ви питаєте і я запитую: скільки, скільки тепер буде смертей в ім'я порятунку Асада? А він не скаже: він це вже засекретив своїм неконституційним і злочинним указом.

Замість нової "антигітлерівської" коаліції Путін, як і Росія разом з ним, виявляються не тільки проти Заходу, а й проти Саудівської Аравії, Катару, Туреччини та півтора мільярдів сунітів по всьому світу.

Все це абсолютно не служить національним інтересам РФ і її безпеки. Путін і його ОПГ знову діють прямо протилежно інтересам Росії та її громадян.

Низка злочинів Путіна така, що "розчин" досяг рівня насичення. Його злочинна діяльність досягла критичної маси для вибуху. Ще зовсім небагато, і вся конструкція здетонує. Ніхто поки точно не знає, як. Але критична маса вже досягнута.

Сукупність нерозв'язних для Путіна міжнародних проблем і краху російської економіки дають ту гримучу суміш, з якою коли-небудь стикаються всі диктатори. Рано чи пізно.

Час "Х" настає. Ніхто не знає, що буде при Х + 1.

А рішення цієї найнебезпечнішої дилеми просте: він повинен бути звинувачений у державній зраді, в кримінальних злочинах, у міжнародних злочинах і у військових злочинах, усунений від влади і ядерної валізки, і заарештований. І зробити це повинні "свої".

А якщо вони цього не зроблять, то Путін може поставити світ на межу ядерної катастрофи. Це випливає з його попередніх і поточних дій. Тому, як я вважаю, у "своїх" немає виходу: вони повинні це зробити. Тим більше, що він вже знищив їх міжнародну легітимність, за допомогою санкцій і статусу ізгоїв, замість захисту їхніх інтересів. Без нього у них ще є шанс коли-небудь якось почати виправляти ситуацію. З ним вони чи спечуться разом, або злетять у повітря. Вибір як у цугцвангу, тільки ще гірше.

На цей раз я не жартую: у Путіна є план на використання ядерної зброї, і він піде на цей крок, якщо "вважатиме за потрібне". Він терорист, який захопив ядерну зброю, і кілька мільярдів чоловік в якості заручників.

Він повинен бути негайно відсторонений від влади і йому повинні бути пред'явлені звинувачення. Інакше всьому світу може настати кінець.

Відділ моніторингу

Останній Бастіон

Коментарі