•  

У п’ятницю відбудеться суд за позовом викладача Артура Арояна проти ПНТУ

2090

17 жовтня о 10:00 в Октябрському районному суді м. Полтави пройде розгляд справи екс-викладача ПолтНТУ Артура Арояна щодо його звільнення.

Нагадаємо, активіст ГО «Чиста Полтава» і співорганізатор проекту «Кадетаріум» подав у суд проти керівництва цього технічного вузу. Сам же Артур говорить про це так:

— 1 вересня я вийшов на роботу і провів заняття. На наступний день дізнався про те, що мене звільнили, у зв’язку з закінченням строку трудового договору. Уже протягом 2 місяців мене намагалися звільнити в різний спосіб, це вони зробили незаконно.

На своїй сторінці в соцмережі архітектор написав:

«Итак, друзья! Дело наконец-то двинулось – судебное заседание по моему иску против руководства ПолтНТУ в связи с моим незаконным увольнением назначено на 17-е октября (пятница) на 10.00 в Октябрьском районном суде.

Приглашаю всех, кому интересно узнать суть этого процесса и кто имеет такую возможность по времени. Желающим присутствовать напоминаю, что с собой нужно иметь паспорт».

Суть же справи, згідно сайту суду: про поновлення на роботі незаконного звільненого працівника та відшкодування моральної шкоди».

Нагадаємо, що цього дня теж о 10:00 у Апеляційному суді Полтавської області відбудеться розгляд ще одної резонансної справи – чиновника Олега Пустовгара проти визнання його корупціонером.

Андрій Макаренко 

Коментарі