•  

У Раді проходять кулуарні домовленості і повторюються помилки режиму Януковича, - БПП

440
У Раді проходять кулуарні домовленості і повторюються помилки режиму Януковича, - БПП

У Верховній Раді проходять кулуарні домовленості між керівництвом фракцій і керівництвом парламенту.

Про це заявив заступник голови фракції БПП Микола Томенко в кулуарах Ради, передає Цензор. НЕТ.

«Сьогодні, як ви розумієте, це не той порядок денний, який був передбачений. Це означає, що керівництво парламенту та лідери головних фракцій коаліції поки що, з одного боку не зацікавлені в політичній дискусії всередині парламенту. Таке враження, що потихеньку заборонять в парламенті і проводити дискусії. Очевидно, що проходять кулуарні домовленості. Я думаю, що повторюються помилки часів Януковича. Коли 420 депутатів разом з журналістами півдня сиділи в сесійній залі, а в кабінеті керівника ВР 5 лідерів фракцій домовлялися. Очевидно, що це парламентська криза, і парламент сьогодні працювати не буде (не розглядатиме важливі законопроекти. - ОБ)

У той же час Томенко не бачить достатніх причин, щоб говорити про припинення існування коаліції: «Чисельно і в кількості 4 фракцій вона може існувати, навіть в кількості 3 фракцій може».

Депутат також обурився тим, що під час розгляду питань про внесення змін до Конституції парламентаріям не дали можливості для обговорення цього питання. Він назвав річну роботу ВР цирком: «Я думаю, потрібно зупинитися, провести розбір польотів і сказати, що парламент повинен працювати по-іншому. Це знущання над роботою».

Коментарі