•  

​У ризькому КДБ забивають цвяхи в розп'ятого Путіна

110
​У ризькому КДБ забивають цвяхи в розп'ятого Путіна


За повідомленням служби новин латвійського ТВ5, у дворі колишньої будівлі КДБ у Ризі з'явилася статуя розп'ятого на хресті кремлівського ватажка Путіна. Вбити в нього цвях можуть усі бажаючі.

«Те, що цей експонат знаходиться в центрі Риги та саме в цій будівлі, це закономірно. Він сам в таких установах працював і заслуговує того, щоб увігнати в нього цвях. Він знаходиться в потрібному місці, в потрібний час», - вказав відвідувач виставки на ім'я Роналдсей.

Виставка організована міністерством культури Латвії.

Розіп'ятий Путін - один з експонатів виставки. Його автор побажав залишитися невідомим. Помилуватися на російського бандита в колишній будівлі КДБ і вбити свій цвях в око Путіна, безкоштовно, можна до кінця травня.

Посли Росії в Латвії успішно прореагувало на тикання російських палицею і послало «ноту» в латвійське міністерству закордонних справ на потіху латишам. Про це російські дипломати розповіли у своєму фейсбуці.

«Даний факт не може викликати нічого, крім крайнього обурення і відрази. Вважаємо неприпустимим появу подібного роду провокаційних «художеств» у столиці країни, що головує в Раді ЄС. Посольство направило відповідну ноту Міністерству закордонних справ Латвійської Республіки. Очікуємо реакції офіційної Риги на цей кричущий випадок», - йдеться в повідомленні посольства Росії.

Коментарі