•  

У роботі Гройсмана надто багато піару та надто мало ефективності, — Золотарьов

220

За два роки Володимир Гройсман жодного разу не прозвітував у парламенті про виконання урядової програми. Політолог Андрій Золотарьов пояснив, чому прем'єр зволікає зі звітом.

"Володимир Гройсман виявився не дуже успішним прем'єром, — сказав він в коментарі газеті "Експрес". — У його роботі надто багато піару та надто мало ефективності. Значних соціально-економічних здобутків нема. Економічне зростання на рівні 3%, яким вихваляється уряд, — це насправді зростання світової економіки. Ми ж тупцюємо на місці.

Гройсман добре розуміє: коли вийде на трибуну Верховної Ради зі звітом —перетвориться на об'єкт нищівної критики й зазнає значних репутаційних втрат.

Законодавство вимагає звіту перед Верховною Радою, Гройсман же доповідав перед представниками комітету з питань економічної політики парламенту, а фактично — перед своїми політичними партнерами з "Народного фронту". Це те саме, що піти до сусідів випити чаю".

Нагадаємо, голова ВР Андрій Парубій перед парламентськими канікулами заявив, що депутати заслухають доповідь прем'єра в новому політичному сезоні. Досі, мовляв, на це бракувало часу — у порядку денному було чимало пріоритетніших питань.

Посилання на джерело: http://expres.ua/news/2018/07/27/302956-roboti-...

Коментарі