•  

У Росії заговорили про відставку Путіна через секретний компромат

880
У Росії заговорили про відставку Путіна через секретний компромат

Президент Росії Володимир Путін може піти у відставку, якщо на Заході приймуть рішення опублікувати засекречені корупційні та кримінальні дані на його оточення.

Таку думку висловив учений, керівник міжнародного Фонду громадянських свобод Олександр Гольдфарб.

"З недавнього часу російські викривачі Путіна отримали потужного союзника в особі державних структур західних країн. Протягом півтора десятиліття творці західної політики відмахувалися від антипутінський активістів, як від настирливих мух. Протягом 14 років Захід розглядав Путіна якщо не демократом, то союзником, як, наприклад, саудівського короля чи південноамериканських диктаторів ", - вважає вчений.

На його думку, після анексії Криму пріоритети Заходу щодо Путіна змінилися.

"Тепер сильні світу цього у Вашингтоні, Лондоні та Берліні дивляться на нього, як на противника. Ситуація нагадує холодну війну, коли в інформаційній підтримці дисидентів були задіяні колосальні західні ресурси. І ось уже в Лондоні повним ходом йде розслідування вбивства Литвиненка, США та ЄС включають в санкційні списки банк "Росія" і членів кооперативу "Озеро", а в Швейцарії заарештовують керівників ФІФА, підозрюваних у "продажу" Росії світового чемпіонату з футболу ", - відзначає глава Фонду громадянських свобод.

На його думку, мешканці Кремля зрозуміли, що Захід включився в інформаційну війну проти них, і що корупційно-кримінальна складова - їх найслабше місце - стане в цій війні грізною зброєю. Більше того, у цих викриттів тепер будуть юридичні наслідки.

"Якщо буде прийнято рішення опублікувати засекречені на Заході корупційні та кримінальні дані на Путіна і його друзів - про це, до речі, давно просить Олексій Навальний- то йому нічого не залишиться, як піти, бо він чисто технічно не зможе виконувати президентські функції, наприклад, відвідувати країни Євросоюзу ", - пише Гольдфарб.

Він також вважає, то Путін в курсі справ і роздумує, як піти найкращим способом, якщо не залишиться жодного іншого виходу.

Відділ моніторингу

Коментарі