•  

У селах Полтавщини збудують мережі централізованого водопостачання за кошти ООН

550
У селах Полтавщини збудують мережі централізованого водопостачання за кошти ООН

Полтавщина вкладе у будівництво мереж централізованого водопостачання на селі понад 12 млн гривень.

Кошти область отримає в рамках третьої фази проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", який фінансується ЄС та Програмою розвитку ООН в Україні.

Згідно з проектом, після спорудження водогонів не менше 75% домогосподарств у селах будуть отримувати воду централізовано, при цьому мережі матимуть можливість згодом напоїти навіть 95% обійсть.

Участь у проекті з покращення водопостачання на селі візьмуть десять районів області.

В рамках третьої фази проекту МРГ у Полтавській області реалізують 32 ініціативи громад у 8 районах. Донорське співфінансування складе близько 40 тисяч доларів на район, а загалом область планує залучити близько 500 тис. доларів. Зокрема, Миргород і Комсомольськ отримають по 62 тисячі гривень на підтримку мікропроектів ОСББ та соціальних проектів з енергоефективності. Передбачається, що підтримані ЄС заходи впровадять на Полтавщині протягом цьогорічного літа.

З метою стимулювання об'єднання громад на Полтавщині проекти найініціативніших районів будуть фінансуватися першими.

Нагадаємо, що третя фаза проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", яка стартувала наприкінці 2014 року, покликана згуртувати громади українських міст і сіл навколо проведення заходів з енергозбереження та енергоефективності, покращення водопостачання і водовідведення, реконструкції ФАПів та утилізації сміття.

Коментарі