•  

У селі Попове місцева громада хоче позбавити повноважень сільського голову

420
У селі Попове місцева громада хоче позбавити повноважень сільського голову

Жителі с. Попове Новосанжарського району не вдоволені роботою та ставленням до себе сілького голови Ольги Волоської. Вони висловлюють їй недовіру та хочуть позбавити всіх повноважень. Проте зробити це юридично правильно – не можуть

Конфлікт між сільським головою та місцевою громадаю особливо загострився під час останнього засідання сесії сільської ради, яке фактично перетворили на сходку громади.

Розпочалася справжня катавасія: громада намагалася перекричати сільського голову і один одного; в розмову час від часу втручалися депутат сільської ради Анатолій Засенко та член виконкому Михайло Васюта. Словом, ні про який сесійний порядок денний уже не йшлося, повідомляє «ЕХО з регіону».

«Я так розумію, що головне питання, яке ви піднімаєте, — земельне», — резюмувала Ольга Волоська.

«Ні, головне питання в сільському голові. Ви не любите людей і ні краплі не намагаєтесь їм допомогти», — відповів один із присутніх місцевих жителів. До того ж жіночка, що сиділа на одному із останніх рядів, не втрималася і зі слізьми на очах розповіла про свого онкохворого чоловіка, якому сільський голова відмовила у допомозі.

«Ви пам’ятаєте, що ви мені тоді сказали, Ольга Миколаївна, коли він в онко лежав? Я вам цього ніколи не пробачу. Ви тоді сказали, що «він же ще не вмер…»Як вам не стидно зараз тут стояти і таке говорити?!», — продовжила жінка.

У свою чергу керівник юридичної служби районної ради Світлана Давиденко прокоментувала ситуацію. Як виявилося, якщо депутати приймуть рішення про висловлення недовіри сільському голові Ользі Волоській, то це не значитиме припинення її повноважень. Тому питання порядку денного потрібно ставити саме як припинення повноважень, а не висловлення недовіри. Але щоб рішення про припинення повноважень було законним, потрібна чітка підстава. Наприклад, порушення сільським головою законів чи Конституції, яке доведено в суді.

Коментарі