•  

У серпні на Полтавщині можуть відключити гарячу воду – задля економії газу

1610
У серпні на Полтавщині можуть відключити гарячу воду – задля економії газу

У серпні на Полтавщині можуть припинити постачання гарячої води. Це один із заходів, які пропонують обласні чиновники задля економії газу.

Про це повідомила прес-служба полтавської облдержадміністрації.

«Заходи, розроблені підприємствами комунальної теплоенергетики, дають можливість заощадити в 2014 році всього 3,04% природного газу. Подібна ситуація і в інших областях. Тож доведеться іти на більш радикальні, хоча й непопулярні кроки» - процитувала прес-служба керівника Департаменту житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Олександра Тонкова.

За їх інформацією, департамент УЖКГ також пропонує скоротити тривалість опалювального сезону. Тобто його можутьпочати лише 1 листопада, а завершити 1 квітня. Хоча традиційно опалювальний сезон починається 15 жовтня.

Також полтавські чиновники пропонують до двох місяців продовжити шкільні канікули. Тобто школярі мають відпочивати вдома у січні і лютому. У дні канікул навчальні заклади будуть опалюватися на мінімумі, аби не розмерзлася система.

Ще один радикальний захід, озвучений чиновниками – знизити на 2˚С повітря у житлових приміщеннях в опалювальний період. Для цього необхідно переглянути санітарні норми з 18 до 16 градусів за Цельсієм.

Розглядається і варіант обмежити постачання газу для опалення для сільського населення. Мовляв, у багатьох приватних будинках ще збереглися печі та грубки.

За інформацією прес-служби, поки що не прийнято остаточного рішення про те, які заходи економії будуть запроваджені. Однак, влада уже звертається до власників приватних будинків та квартир підготуватися до зими, утеплити стіни, змінити вікна та двері, заклеїти шпарини. Житлово-експлуатаційні компанії мають вжити заходів для утеплення під’їздів, підсобних приміщень.

Коментарі