•  

У Шишаках відбулася виставка картин у рамках "Шишаки Fest - 2015"

3520
У Шишаках відбулася виставка картин у рамках "Шишаки Fest - 2015"

Презентація першого щорічного міжнародного фестивалю артмистецтва, кіно і музики «ШИШАКИ FEST»

ШИШАКИ FEST - це перший щорічний міжнародний фестиваль музично-образотворчих мистецтв.


Мета фестивалю - проведення художніх виставок, музичних концертів, демонстрація кіно та відео програм для розвитку культурного і творчого співробітництва між художниками, музикантами, режисерами, письменниками та поетами різних країн.

Фестиваль задуманий як відкритий вільний гуманітарний простір, призначений для творчих зустрічей між професійними діячами мистецтв, любителями і просто тими, хто цікавиться мистецтвом.

ШИШАКИ FEST буде проводитися у містечку Шишаки, яке стоїть на семи пагорбах і є центром однієї із сторін містичного географічного трикутника «Миргород - Великі Сорочинці – Диканька».

Це чудова і таємнича земля з унікальними пейзажами, запашними травами і цілющою водою стародавньої річки Псел не одне століття дарує натхнення всім талановитим людям, також прямо пов'язана з життям і творчістю великого письменника Миколи Гоголя. На цій землі режисер Олександр Довженко зняв три свої найепохальніші кінострічки, Володимир Вернадський написав наукову працю всесвітнього значення про ноосферу.

Проведення фестивалю саме тут, в цьому історичному місці, де сама природа дарує нові роздуми, допоможе розкриттю творчого потенціалу учасників у повній його силі. А привезені з різних країн і великих міст виставкові експонати зможуть показатися в своїй істинній суті і заграти у всій своїй красі.

Художній принцип фестивалю можна висловити словами Петронія: "Все найкраще в природі належить усім разом".

Фестиваль музично-образотворчих мистецтв присвячується всім жителям Шишаків і його легендарним околицям.

Ці місця наповнені потужною природною силою: таємничою, загадковою і очевидною. Красива річка Псел спокійно тече повз природньо намиті піщані пляжі, численні луки, вікові ліси. Білі лілії, жовті латаття, козулі, лисиці, кабани, дикі качки, лелеки, зайці, гора "Стрілиця", "Ракосіч", "Край Світу"...

Талановиті люди жили тут раніше і живуть зараз. Ця земля не одне сторіччя дарує натхнення людям, здатним прийняти цей дар, творчість входить в щоденну реальність!

Ідея виставки - творчість з самих Шишаків і про Шишаки.

Програма фестивалю:
7.08.2015 - Виставка "Село Шишаки. Його околиці, жителі, мешканці".
Місце проведення – Районний будинок культури.

8.08.2015 – Концертна програма. Перегляд фільму «За двома зайцями». MC, Dj-battle.
Місце проведення – р. Псьол, співоче поле.

9.08.2015 – Перегляд фільму «Панночка», відзнятого в Шишаках.
Місце проведення – р. Псьол, співоче поле.

Коментарі