•  

У Шишаках закачуватимуть пластові води у надра

1650
У Шишаках закачуватимуть пластові води у надра

У Шишаках розпочнуть роботи по закачуванню супутніх пластових вод Ковердинського ГКР в надра – таке рішення прийняли під час засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Полтавської ОДА.

Закачування пластових вод відбувається безпосередньо до родовищ з метою зменшення тиску на родовища, спустошені після видобутку нафти і газу.

Детальний план частини території Шишацької селищної ради за межами населених пунктів було замовлено місцевою райдержадміністрацію з метою уточнення у більш крупному масштабі положень схем планування району і області та обґрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки.

– Ми розробили проект, за яким можна максимально убезпечити місцеву флору від ушкоджень. В межах території, на яку розробляється детальний план, проектом визначені за функціональним використанням території промисловими та сільськогосподарськими підприємствами – говорить спеціаліст інституту проектування міст Ганна Айлікова.

Проектом були передбачені умови щодо встановлення режиму забудови території, містобудівні умови і обмеження, основні принципи планувально-просторової організації території, що включає також і озеленення, облаштування благоустрою, організацію транспортного і пішохідного руху.

Коментарі