•  

У Слов'янську сепаратисти викрали знану на Полтавщині журналістку

400
У Слов'янську сепаратисти викрали знану на Полтавщині журналістку

У Слов'янську сепаратисти захопили активістку Євромайдану, учасницю "жіночої сотні Майдану" Ірму Крат.  За даними джерел, сепаратисти звинувачують Крат у "тортурах антимайданівців і розстрілі "Беркута".

 

Журналістів привели до Ірми Крат, у якої був пакет на голові, і вказавши на неї, заявили, що у неї була "жіноча сотня" на Майдані, а в Слов'янськ вона приїхала, "щоб шкодити". 

Після цього Крат забрали  у невідомому напрямку.

Як повідомила Крат у коментарі російському телеканалу LifeNews, вона приїхала в Слов'янськ як журналіст, "висвітлювати події". "Мене затримали за те, що я нібито виступила проти референдуму. Але це домисли. Я приїхала в Слов'янськ, щоб розповісти неупереджену правду", - зазначила вона.

Ірму Крат добре знають на Полтавщині. Ще не так давно вона жила і працювала у Гадячі, була головним редактором газети «Свобода слова». Прославилась не лише багатьма викривальними статями щодо місцевих чиновників і правоохоронців, але й доволі екстравагантними вчинками. Так, Ірма Крат вилила відро багнюки на міського голову Ніжина Михайла Приходька.

Коментарі