•  

У справі про вбивство Олега Бабаєва міліція розшукує не ВАЗ-2109, а ВАЗ-2108

1150
У справі про вбивство Олега Бабаєва міліція розшукує не ВАЗ-2109, а ВАЗ-2108

У вбивстві мера Олега Бабаєва за останніми оперативними даними фігурує автомобіль ВАЗ 2108.

Про це повідомляє сайт КременчугToday.

У зв'язку з цим, правоохоронці в черговий раз звернулися до всіх кременчужан, свідкам і очевидцям, надати інформацію про автомобіль ВАЗ-2108, білого кольору, тонированной, з передбачуваним державним номерним знаком 176-48 СК, в якому знаходилися вбивці, які із застосуванням вогнепальної зброї смертельно травмували мера Бабаєва Олега Мейдановича.

Прохання до всіх кременчужан, свідкам та очевидців, а особливо автомобілістів, що проїжджають в цьому районі і нагірній частині міста з 9.00 до 12.00, надати свої відеореєстратори для ідентифікації білого автомобіля ВАЗ -2108 в міліцію Кременчука.

Особливо це стосується тих водіїв, які у вказаний проміжок часу проїздили вулицями Кременчука та бачили дане авто. Дивіться реєстратори - вулиці міста 40 років Жовтня, Пролетарська, Горького, 60 років Жовтня, Сумській, Хорольської.

Цінною для слідства є інформація про автомобіль ВАЗ 2108: кинутий в лісосмузі, за містом, поблизу дачних кооперативів, річок або кар'єрі; стали свідком, що автомобіль намагалися заховати в: гаражі, ангарі, в приватних домоволодіннях або навіть якщо, ви бачили, що авто завантажували у фуру; спалили, втопили у водоймі, здали на запчастини.

Терміново повідомте на лінію "102", або до найближчого відділення міліції.

Відеоматеріали можна надіслати на електронну пошту: anna2216@mail.ru


Коментарі