•  

​У США розконсервували величезні склади військової техніки

3740
​У США розконсервували величезні склади військової техніки


У США розконсервували величезні склади військової техніки. Увага американських журналістів привернули відео, а також знімки, на яких відображено масове скупчення військової техніки.

Озброєння вантажиться на потяги. Користувачі можуть розглянути на відео матеріали, на яких відображено скупчення американської військової техніки.

Важка військова техніка після американських воєн в Афганістані та Іраку була повернена додому і зберігалася на десятках військових складах по всій країні, пише All News Pipeline. Сьєрра - є одним з таких складів, займаючи 36 тисяч акрів повіту Лассен між Susanville і Рено. Зараз з них виводиться вся техніка.

Після перегляду відеороликів журналіст вирішив використовувати Google Earth, щоб перевірити деякі точки розташування армії США, що дозволяє всюдисуще «око в небі.

«Сказати, що я знайшов «кілька одиниць техніки, було б величезним зменшенням. Військові транспортні засоби вишикувалися поруч з підземними бункерами на Червоній річці Армійського гачка, штат Техас. Секрети тільки починаються, - пише автор матеріалу.

Ми знаємо, що Red River Army підземне сховище в Техасі історично використовувалося як місце для довголітнього зберігання військової техніки тільки на екстрений випадок і той рух який зараз там розпочався приносить нам більше питань, ніж відповідей.

Також журналіст звертає увагу на те, що деякі знімки Google Earth були зроблені ще в 2014 році, що ставить його в глухий кут.

Коментарі