•  

У Старих Санжарах відбулося освячення куполів недобудованого храму

510
У Старих Санжарах відбулося освячення куполів недобудованого храму

Храм Успіння Пресвятої Богородиці, що в Старих Санжарах, будується вже п’ять років. Розпочати будівництво і його продовжити допомогли небайдужі люди з району, а також місцеві жителі, які пожертвували власні сили й кошти,повідомляє exo.in.ua

Уже повністю готові цегляні стіни, а минулого тижня і куполи помістили на свої місця.

«Почали ми будівництво 22 липня 2009 року. Викопали котлован і до жовтня місяця встигли забетонувати, - розповідає місцевий священик отець Василій. -Сподіуваюсь, що до Успіня Пресвятої Богородиці ми спільними зусиллями встигнемо накрити дах церкви. Тому висловлюю велику вдячність усім небайдужим людям, які нам увесь час допомагали. Адже Україна переживає зараз дуже тяжкі часи».

Як виявилося, у Старих Санжарах народився Святий Мілєтій, мощі якого знаходяться у Благовіщенському храмі в Харкові.

«Я сподіваюся, що його молитвами звершується усе це діло, і що він увесь час допомагає нам», — додав отець Василій.

До спільної молитви та служби священик також запросив Благочинного Новосанжарського району отця Ярослава, священика із Нехворощі отця Олександра і Новосанжарського отця Олексія.

До речі, у Старих Санжарах колись була церква, але її будівлю зруйнували представники комуністичної влади. Церква та знаходилася не на цьому місці, де зараз будується нова, а метрів п’ятсот від неї. Тобто, люди, які колись бачили, як падали куполи з тої підірваної церкви, тепер, через 29 років мають змогу побачити, як вони підіймаються.

Добрі люди допомогли також із підіймальною технікою: дзвін, великі, а за ними і малі куполи з легкістю підняв 32-тонний кран “Силач”. Наступним етапом будівництва церкви буде закінчення даху, а десь через рік, принаймі, так надіється отець Василій, люди зможуть побачити красу храму в повному розквіті.

Коментарі