•  

У Таїланді розшукують підозрюваного у вчиненні вибуху біля індуїстської святині

00
У Таїланді розшукують підозрюваного у вчиненні вибуху біля індуїстської святині

За даними влади Таїланду, на камерах спостереження було виявлено ймовірного підозрюваного у вчиненні вибуху в центрі Бангкоку. Тим часом, кількість загиблих збільшилася до 21 людини.

У Таїланді слідчі виявили на записі камер відеоспостереження імовірного злочинця, який влаштував вибух у столиці країни Бангкоку. Про це у вівторок, 18 серпня, заявив Прают Чан-Оча, який після військового заколоту виконує обов’язки прем’єр-міністра Таїланду. "Сьогодні є підозрюваний, який з’явився на камерах відеоспостереження, однак ще незрозуміло… ми шукаємо цього чоловіка", - наводить слова Праюта Чан-Оча агенція AFP.

На його думку, підозрюваний належить до антиурядової групи, осілої на північному сході Таїланду. Цей регіон є оплотом руху "Червоних сорочок", який засуджує здійснений у травні торік заколот у країні. Прают Чан-Оча назвав вибух "найжахливішим нападом" в історії його країни.

Кількість жертв зростає

Тим часом, кількість жертв вибуху зросла до 21 людини, ще щонайменше 123 особи були поранені. Спочатку поліція повідомляла про 19 жертв, серед яких було 10 таїландців, китаєць і філіппінець. Згодом стало відомо, що серед загиблих - двоє туристів з Гонконгу. У Сінгапурі та Тайвані заявили про значну кількість своїх громадян серед поранених, зазначається у повідомленні.

"Бомба була спрямована на те, щоб убити якомога більшу кількість людей", - заявив речник таїландської поліції і додав, що ціллю були, в першу чергу, туристи. Він також зазначив, що для атаки було використано, імовірно, три кілограми вибухової речовини.

Нагадаємо, вибух стався поблизу індуїстської святині Ераван, яку щоденно відвідують тисячі буддистів. Вона розташована поруч із трьома торговельними центрами, великими офісними будівлями та готелем Hyatt. Бомба була закріплена на мотоциклі.

Посилання на джерело: http://www.dw.com/

Коментарі