•  

У вересні НАТО проведе на території України військові навчання

290
У вересні НАТО проведе на території України військові навчання

Північноатлантичний Альянс з 16 по 26 вересня проведе в Україні навчання «Швидкий тризубець». Ці навчання були заплановані на липень, однак були відкладені через конфлікт на Сході України.

Про це повідомило міжнародне інформаційне агентство «Reuters».

За інформацією видання, у них братимуть участь 200 військовослужбовців із США і 1100 представників Збройних сил інших країн НАТО і союзників Альянсу, зокрема України, Азербайджану, Великобританії, Канади, Грузії, Німеччини, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії та Іспанії.

«Швидкий тризубець» стане першим випадком присутності військових США на території України з моменту початку антитерористичної операції на Донбасі.

У понеділок, 1 вересня, Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив, що Альянс планує сформувати якісні нові сили швидкого реагування, які будуть регулярно брати участь у масштабних військових навчаннях як у Європі, так і в інших країнах.

За повідомленням дипломатичного джерела видання «ИТАР-ТАСС», близького до НАТО, авангард сил швидкого реагування буде здатний до розгортання протягом двох днів, а його чисельність може варіювати від невеликих військових груп до бригади в п’ять тисяч військових.

Коментарі