•  

У ВККСУ розпочали приймати документи претендентів у судді Антикорупційного суду

220

8 серпня 2018 року розпочався прийом документів від кандидатів для участі в конкурсі. Термін подачі паперів – 38 календарних днів.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

https://vkksu.gov.ua/ua/news/widbulas-iekspiertna-diskusiia-shtchodo-potchatku-konkursu-do-wishtchogo-antikorupcijnogo-sudu/

Як повідомляє голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков, комісія отримала 782 повідомлення про наміри взяти участь у конкурсі до ВАС. До участі у конкурсі допускаються лише судді зі стажем роботи не менше п'яти років, а також вчені, адвокати і юристи із сукупним стажем не менше семи років.

«Ми 2 серпня 2018 року оголосили конкурси на заміщення 27 посад суддів Вищого антикорупційного суду і на 12 посад суддів Апеляційної палати цього ж суду. Щоб суд почав свою роботу, має бути призначено мінімум 35 суддів», – повідомляє заступник голови ВККСУ Станіслав Щотка.

Раніше глава Комісії також наголосив на важливості створення Громадської ради міжнародних експертів (ГРМЕ), яка допоможе ВККСУ під час конкурсу до Вищого антикорупційного суду.

Коментарі