•  

Убивці тварин в команді з Матковським рвуться до влади

2090
Убивці тварин в команді з Матковським рвуться до влади

Чи виникне незабаром Полтавсько-Матковська народна республіка?

Знайомтеся, Матвеєва Майя Кадирівна, кандидат у депутати від БПП-Солідарність. А за сумісництвом - віддана Росії особа. Має там посвідку на проживання і незабаром отримає російське громадянство. З відомим сепаратистом, шанувальником російського світу Шестаковим, роздавала георгіївські стрічки. А тепер йде в депутати в команді Матковського.

Раніше з технічним кандидатом Матковського Русіним вже балотувалася в 2010 році. Від «Народної влади». Її тогочасну передвиборчу програму бачите на фото.

Що Матвеєвій все одно, від якої партії рватися зі своїм російським світом до влади - вона написала на своїй сторінці ВКонтакте. «Політичні переваги - індиферентні». Але знайшлася команда до душі - команда українофоба Матковського. Де крім них ще й Сергій Чередниченко, про зв'язок якого з Російськими залізницями і скандал з виявленими в його офісі газетами «Новоросія» знають усі.

Матвеєва навіть у своєму передвиборному ролику не спромоглася говорити українською. 30 років викладає дітям, а сама мова не оволоділа досі? Все набагато гірше. Подивіться на фото з учнями. Ви бачите український прапор? Не бачите, тому що його там немає. Там прапор Росії. То яку ж Батьківщину вчить дітей любити Матвеєва, викладаючи їм російською під російськими прапорами.

Про лице й моральний рівень кандидата від "ББП" і поплічниці то Матковського, то Мамая, а тепер знову Матковсього Матвеєвої  говорить і факт причетності Майї Кадирівни до вбивства безпритульних тварин. "Останній Бастіон" уже робив журналістське розслідування стосовно розкрадання державних коштів із міського бюджету, які б мали йти на годівництво й догляд за тваринами:

http://bit.ly/1R6uAke

"БПП-Солідарність" учергове своїми діями й кадрами доводить, що ні про яку довіру до Президента й провладної партії не може бути й мови. 

Колишні регіонали, залишки режиму Януковича, прибічники сепаратизму й "руського миру", хабарники й вбивці тварин - штаб партії готовий. Голосуйте!

Коментарі