•  

Учора Полтава зустрічала своїх героїв, міліціонерів, що повернулися з зони АТО

2200
Учора Полтава зустрічала своїх героїв, міліціонерів, що повернулися з зони АТО

Учора до Полтави протягом дня прибували колони автобусів з правоохоронцями, що більше місяця відстоювали право України на самостійність на Донбасі.

Всі полтавські правоохоронці мужньо виконували поставлене їм завдання в зоні проведення антитерористичної операції. І 20 січня їм на зміну відправилися їхні колеги, щоб змінити їх на бойовому посту. Як повідомив речник УМВС України в Полтавській області Юрій Сулаєв, на місцях дислокації ротація пройшла успішно і бійці можуть повернутися додому на відпочинок.

Бійці спецпідрозділу «Полтава» більше місяця сумлінно несли службу у зоні проведення бойових дій на Сході України і 21-го січня вони повернулися на Полтавщину. Біля обласного управління міліції героїв у погонах радо зустрічали рідні, друзі, громада Полтави, особовий склад та керівництво УМВС.

Втомлені після виснажливого відрядження та довгої дороги, спецпризначенці щасливо тиснули руки своїм колегам, обіймали батьків, дружин та дітей.

Начальник УМВС України в Полтавській області подякував кожному з бійців за віддану службу у зоні АТО. «Пишаюся вами та бажаю всім вам якнайшвидше відновити затрачені сили та продовжити і надалі з честю виконувати свій службовий обов’язок», - сказав Леонід Бобрицький.

Вже пізно вночі на подвір’я УМВС в Полтаві заїхали автобуси зі зведеним загоном полтавських міліціонерів на чолі з заступником начальника УМВС Полтавщині Сергієм Альошкіним. Прибувши до стін УМВС, Сергій Альошкін доповів, що бійці виконали усі поставлені завдання та повернулися неушкодженими і без втрат. Понад місяць міліціонери Полтавщини перебували у надскладних умовах, під постійними обстрілами ворога.

Керівник полтавської міліції Андрій Балонь подякував підлеглим за належну службу, мужність та професійність, проявлені під час відрядження на Сході України.

Повернулася і до рідного міста рота правоохоронців «Кременчук». На відпочинок у всіх міліціонерів є близько тижня, а далі вони знову приступлять до виконання своїх службових обов’язків на службі.

Коментарі