•  

Вчора у Полтаві пікетували обласну прокуратуру

750
Вчора у Полтаві пікетували обласну прокуратуру

Мешканці різних районів Полтавщини із державними прапорами та транспарантами учора пікетували обласну прокуратуру. Зібралося близько 200 людей.

Жінки в національному вбранні вимагали звільнити керівництво Кременчуцької прокуратури. Активісти розповідали, що місцева прокуратура дуже часто не реагує на звернення кременчужан. Мовляв, скаржились на бездіяльність місцевих можновладців в обласну прокуратуру. Тепер хочуть зроузміти, чи їх таки почули.

Однак перший заступник прокурора області Юрій Кравченко запевнив:

- Зараз стоїть питання про перебування на посадах цих осіб. І я маю інформацію, що нині це питання вирішується.

Іще одна проблема, з якою кременчужани звернулися в прокуратуру – будівництво Біланівського гірничо-збагачувального комбінату. Активісти заявляють, що роботи ведуться незаконно.

Також до обласної прокуратури прибули підприємці, зокрема, із Полтави, Козельщинського, Кобеляцького та Новосанжарського районів. Майже рік тому Кобеляцька міськрада заборонила ярмаркову торгівлю у центрі Кобеляк. Хоча до цього 13 років підприємців ніхто не чіпав. Тож вони поскаржилися прокуророві і додали, що за 13 років сплатили 10 мільйонів гривень ринкового збору, які невідомо куди поділися.

Пікет під обласною прокуратурою закінчився мирно. Перший заступник прокурора області запевнив, що усі звернення будуть розглянуті увизначений законом термін.

Коментарі