•  

Учорашній школяр побив і пограбував учительку

3300
Учорашній школяр побив і пограбував учительку

В Полтаві правоохоронці розкрили злочин, в якому сімнадцятирічний хлопець підкараулив у темному провулку молоду шкільну вчительку, відлупцював її та забрав сумочку. Також міліціонери встановили причетність молодика до ще одного схожого випадку – раніше він здійснив напад на іншу молоду жінку з чотирирічною дитиною.

У ході проведення оперативно-профілактичної операції «Канікули» працівники кримінальної міліції у справах дітей Київського районного відділу міліції Полтави затримали сімнадцятирічного полтавця, який підозрюється у скоєнні двох пограбувань.

Наприкінці листопада по вулиці Харчовиків учень одного із профтехучилищ Полтави напав на 23-річну жінку, вчительку однієї із приватних шкіл Шишацького району Полтавської області. Жінка перебувала в Полтаві у справах та пізно ввечері поверталась до своїх знайомих, де тимчасово проживала. Нанісши декілька ударів потерпілій по тулубу, грабіжник забрав у неї жіночу сумку, в якій знаходились особисті речі та гроші.

Інформацію про особу, яка може бути причетна до скоєння даного злочину, працівники «дитячої» міліції Київського району Полтави отримали лише через декілька місяців – на початку січня 2015 року. Під час спілкування із міліціонерами хлопець, який, до речі, раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку, зізнався у скоєному та розповів усі подробиці пограбування. «У ході подальшого розслідування нам вдалось встановити докази причетності даного юнака до скоєння ще одного пограбування, яке також сталось у листопаді минулого року, - розповів старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Київського РВ ПМУ капітан міліції Дмитро Строгін. - Тоді пізно ввечері він напав на 25-річну жінку, яка йшла вулицею зі своєю чотирирічною дитиною. Побивши жінку, він забрав у неї жіночу сумку з особистими речами та втік».

Молодому злочинцю інкримінується частина 2 статті 186 – грабіж.

Максим Кондратенко

Коментарі