•  

Україну позбавили права приймати ЄвроБаскет 2015

390
Україну позбавили права приймати ЄвроБаскет 2015

Але Рада ФІБА, котра і прийшла до рішення перенести місце проведення «ЄвроБаскету-2015», не виключає можливості проведення чемпіонату в Україні у 2017 році.

Вчорашнє засідання у Мюнхені принесло не дуже втішні новини для всіх українських фанатів баскетболу. ФІБА-Европа (FIBA-Europe), з огляду на політичну ситуацію в України і досить нестабільну ситуацію у відношеннях з нашим сусідом, прийшла до висновку, що «ЄвроБаскет» у 2015 році прийме інша держава:

- Рішення було прийнято після ретельного розгляду політичної ситуації і безпеки в Україні - вони оцінені як недостатньо сприятливі для проведення такоя важливої і вимогливої події. Але Рада взяла до уваги зусилля Федерації баскетболу України і гігантські кроки країни за останні роки, у тому числі 6-е місце на «Євробаскеті-2013» та участь у чемпіонаті світу-2014, - зазначають у ФІБА-Європа.

Країна, котра буде більш сприятливою для проведення такої події ще не обрана, але вже відкритий конкурс на нову країну-господарку. Документи і гарантії будуть прийматись до 31 липня цього року, а вже через місяць, 30 вересня, ФіБА обіцяє назвати і ухвалити нове місце проведення чемпіонату.

Але є і добрі новини для України: головна баскетбольна організації дає можливість України провести чемпіонат світу 2017 року. Домовлятись про дотримання необхідних умов проведення будуть європейські чиновники, що приїдуть до України протягом наступних двох тижнів.

Українська Федерація баскетболу впевнена, що Україні не доведеться брати участь у тендерах, а зустріч закінчиться підписанням контракту на проведення «ЄвроБаскет-2017».

Коментарі