•  

Україна легалізувала наркотики

9680
Україна легалізувала наркотики

Ми живемо не тільки в одній з найбільш п'яних країн світу. Україна - єдина держава в Європі, в якій немає реально діючого державного реабілітаційного центру. Натомість 128 лікувально - профілактичних установ і 34 неурядові організації реалізують так звані метадонові і бупренорфінові програми: наркозалежних "лікують" важким наркотиком, який у декілька разів сильніший, ніж героїн.

За офіційною версією, переслідується мета соціалізації наркоманів і припинення ними внутрішньовенного введення наркотиків. Що ж являють собою ці програми насправді? Позбавлення від залежності під наглядом лікаря, чи зростання кримінальних справ і числа людей з початковою стадією залежності, підсаджених на "лікування" і приречених на смерть?

Оскільки суспільство негативно ставиться до легального розповсюдження наркотиків, міжнародні структури використовують у своїй діяльності медичний термін "заміна терапія". Нещодавно його вдосконалили, додавши слово "підтримуюча" - ЗПТ. Таке формулювання задовольняє і наркоманів, і їхніх батьків: перші отримали легальний доступ до психотропних речовин, які підтримують їх у стані наркотичного сп'яніння, а останні думають, що їхні діти лікуються від наркозалежності.

Ось так і в нашій маленькій Полтаві не повинно бути ніяких таємниць та секретів від мешканців. Насамперед хочу повідомити, що в нашому місті, мабуть найактивніше в Україні, втілюється ЗПТ. Мега розмаху набуває "вбивча терапія" за рахунок поєднання державного та фондівського фінансування в закладах охорони здоров'я. Курацією та просуванням даного процесу на теренах Полтавщини займається Полтавський обласний наркологічний диспансер на чолі з головним лікарем Мацицьким Ігорем Анатолійовичем. Очолюваним, майстерно створеним, тандемом зі своїх поплічників лікарів Ігор Анатолійович Мацицький примножує та розширює і без того розгалужену на сьогодні відкриту наркомережу.

Впроваджуючи і пропагуючи даний метод лікування на зібраннях лікарів всіх спеціальностей міста і області, виникає питання, дана особа дійсно вважає себе за патріота наркологічної служби, за борця із наркозалежністю чи, можливо, істина даної пропаганди сховани десь глибше?????

Трохи копнувши, мені стало відомо, що всі задіяні в ЗПТ медичні працівники отримують додаткову заробітну платню в конвертах. Чи не погана мотивація для видавання бажаного за дійсне. Також клієнти даної програми розповідають, що для покращення настрою, збільшення дози "ліків" необхідно завести більш тісні взаємовідносини з співробітниками пункту ЗПТ, як то кажуть: "Не помажеш, не поїдеш!". Аби створити пункт замісної підтримуючої терапії, потрібно лише три особи - лікар, соцпрацівник і медсестра. Щодня вони обслуговуватимуть 150-200 пацієнтів.

Та, мабуть, не є секретом, що вся наркологічна служба - це фінансова піраміда. Гроші, як то кажуть, не пахнуть. Весь ПОНД працює на збагачення Мацицького Ігоря Анатолійовича. З під наркодиспансеру працюють деякі приватні структури, що локалізуються за адресою вул. Сковороди, 17 в Полтаві. Не є секретом, що їхніми засновниками виступають люди з оточення Ігоря Анатолійовича. Та,як відомо,гарно жити не заборониш.

Відомо, що наприкінці минулого року тільки Глобальним фондом програма ЗПТ була профінансована на суму 305 млн. доларів. Уявіть собі скільки "ліків"буде реалізовано.

А ще цікаво, як метадон потрапляє в нелегальний обіг? Адже його можна придбати і на чорному ринку. Мабуть це свідчить про тісні "комерційні"взаємовідносини наркологічної служби з БНОНом області? Адже ці процеси не можуть протікати не контрольовано. Та в з'ясуванні всіх обставин щодо цієї справи можна покладатися тільки на новопризначеного керівника УМВС України в Полтавській області.

Я не є запеклим ворогом замісної терапії як такої: у деяких випадках без неї не можна обійтися. Але впровадження метадону може закінчитися крамом України, як держави: тисячі українців будуть позбавлені будь-якого шансупозбутися залежності. Адже метадон викликає звикання з першого разу, а його застосування призводить до довічної інвалідності. А з досвіду близьких мені людей, я можу впевнено сказати, що звертаючись за допомогою до лікаря, хворий майже на 100% впевнений в його силах, методах лікування, і аж ніяк не підозрює про "цілющі" властивості цієї програми (ЗПТ), які назавжди позбавляють його можливості на одуження від залежності.

Бізнес це добре, але ж не ціною людей, які стоять на межі життя та смерті.

Хочу закликати громадськість до протидії легалізації наркоманії в Україні! Давайте, в нелегкий для нас час, не будемо свідомо знищувати свою націю!

Україна у нас одна!

Далі буде....

Пилип Палій ( молодший).

Коментарі