•  

Україна почала відведення гармат на Донбасі

00
Україна почала відведення гармат на Донбасі

Українська сторона почала відведення гармат

Відведення триватиме дві доби, заявили в Генштабі.

У суботу українська сторона почала відведення гармат від лінії зіткнення, повідомив прес-секретар Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов.

"Сьогодні сили АТО під контролем спостерігачів ОБСЄ приступили до другої стадії першого етапу відводу від лінії розмежування озброєння калібром менше 100 мм. Сьогодні відводяться гармати на відстань, визначену мінськими угодами", - сказав він у суботу.

За його словами, даний етап триватиме дві доби, "потім ми робимо заяву про те, що озброєння відведено і настає процес верифікації", тобто протягом двох наступних діб спостерігачі простежать за тим, що заявлене озброєння було відведено на майданчики.

"Потім ми переходимо до третьої фази першого етапу - відведення мінометів. Ми плануємо до 18 жовтня весь цей етап закінчити", - зазначив спікер Генштабу.

Як повідомлялося, 7 жовтня українські військові завершили відведення танків від лінії фронту в Луганській області.

Нагадаємо, після зустрічі в нормандському форматі в Парижі, президент Петро Порошенко заявив, що відведення озброєнь калібром менше 100 мм триватиме 41 день.

3 жовтня в ЛНР заявили про відвід першої колони танків від лінії зіткнення в районі селища Олександрівськ. У ДНР ж повідомили, що почнуть процес лише після 18 жовтня.

Коментарі