•  

Україна застосувала спецсанкції до російської кондитерської фабрики

660
Україна застосувала спецсанкції до російської кондитерської фабрики

Підставою для застосування санкцій стала перевірка, ініційована СБУ 

За поданням Служби безпеки України, Міністерство економічного розвитку та торгівлі України застосувало до ЗАТ «Конті-Рус», зареєстрованому в місті Курськ Російської Федерації, спеціальні санкції у вигляді тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Підставою для застосування санкцій стала раніше ініційована СБУ перевірка, за результатами якої ДП Всеукраїнський державний центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів встановив, що кондитерські вироби «Конті-Рус» імпортуються з Росії з порушенням вимог статей 20 і 40 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів ". Цими статтями забороняється імпорт в Україну харчових продуктів, які є небезпечними, непридатними до споживання, неправильно маркованими або не відповідають технічним регламентам або санітарним заходам.

Продукція ЗАТ «Конті-Рус» імпортується з Росії на адресу АТ «ВО« Конті », зареєстрованого в місті Костянтинівка Донецької області.

То українцям слід чекати, що за "Конті-Рус" із полиць зникнуть усі інші цукерки та солодощі? 

А на вибір покупців буде лише фірма По-rОshen-ка, який, схоже, робить усе можливе для створення монополії  на шоколадні вироби на кондитерському ринку України. 

Коментарі