•  

Українців закликали підтримати відновлення старовинної школи на Полтавщині

1651
Українців закликали підтримати відновлення старовинної школи на Полтавщині

Проект #Школи Лохвицького земства закликав українців долучитися до відновлення старовинної школи минулого століття в селі Харіски Чорнухинського району на Полтавщині. Активісти запропонували усім охочим приїхати на прибирання школи в суботу 3 вересня.

– Буде толока! Тобто - випиляємо джунглі навколо пречудовоі столітньоі Сластіоновоі школи, яку ледве не розграбували, поки ми іі не знайшли! Вона небаченоі краси - й стоїть у точці, звідки в ракурсі польоту вільноі птиці можна бачити світ:), – повідомляють організатори у своїй групі в соцмережі Фейсбук.

У кінці роботи школі буде присвоєна охоронна табличка пам’ятки місцевого значення.

– Ми урочисто повісимо на неі охоронну табличку – бо домоглися іі щойно!.

Організатори прибирання запрошують до прибирання активістів, журналістів, турагентів, подорожніх, родини, що шукають в теплу вересневу суботу перепочинку після перших шкільних трудоднів, романтичні пари, що хочуть фото в свої майбутні сімейні альбоми, самотніх мандрівників, яким треба путня компанія

Початок заходу об 11:00 в с. Харсіки Чорнухинського району. Після прибирання на учасників чекають цікаві розмови, харсіцька каша, музика від зірок із Києва, імена яких не оголошуються. 

Зазначимо, Школи Лохвицького земства — загальновживана назва навчальних комплексів, розташованих в межах території колишнього Лохвицького повітуПолтавської губернії.

У серпні 2016 року першим дев'яти школам було надано статус пам'яток місцевого значення.

Споруди шкіл збудовані за проектом видатного архітектора Опанаса Сластіона в стилі українського модерну. 

Коментарі

  • Альбина Кравченко (27 серпня 2016, 20:14)

    Мабуть таки спробую до вас приєднатись.