•  

Українка вигадала велосипед

3080
Українка вигадала велосипед

Марія Королева з Дніпропетровська не зважала на відому приказку і зрештою винайшла велосипед. Команда, що складалася з українки, котра мешкає у Відні, болгарина Атанаса Желєва та німця Мартіна Гутца розробила нову велосипедну раму, що має не тільки футуристичний дизайн, а й практичні переваги.

Ідея створити щось нове на незмінний упродовж багатьох років велосипед у Марії народилася, коли вона навчалася в Університеті прикладних мистецтв у столиці Австрії. Дизайнерка саме працювала над проектом будинку та транспорту з похилих дерев’яних конструкцій. Так з’явився проект велосипеда з цікавим дизайном, що отримав назву «Аеrо».

Отриманий результата задовольнив команду майстрів: дерев'яна рама велосипеду здатна амортизувати, залишаючись при цьому доволі міцною.

Презентація новинки в Мілані мала успіх: проект отримав визнання й схвальні відгуки, а його твоці – купу контактів для втілення й подальшого розвитку «Аеrо». На черзі покази велосипеда на виставках у Тайланді, Парижі й Токіо.

«Такий модерний велосипед з’явиться в продажу, але не найближчим часом, - зазначає Марія Королева, - його виробництво доволі складне й потребує багато ресурсів. «Аеrо» не стане екслюзивним, він буде доволі доступний для пересічного користувача. 

Коментарі