•  

Україно-російські ремонтники працюватимуть на полтавських нафтогазових свердловинах

770
Україно-російські ремонтники працюватимуть на полтавських нафтогазових свердловинах

ПАТ «Укргазвидобування» уклало з ТОВ «СКС КРС» дві угоди на послуги з капітального ремонту нафтових та газових свердловин на родовищах ГПУ «Полтавагазвидобування» на загальну суму 99,10 млн грн, пишуть «НГ».

Вартість кожної з угод становить 49,55 млн грн. Передбачена робота бригад по 16 чоловік у січні-лютому 2018 року. Вартість бригадо-години при роботі становить 7020 грн. без урахування ПДВ.

ТОВ «СКС КРС» з Лубнів Полтавської області має статутний капітал 100 грн. і записано на полтавчан Наталію Калініченко і Олега Коваленка (у відкритих джерелах не вдалось знайти дані про бізнесменів з такими ПІБ). Фірма входить у групу «Сервис крепления скважин», чий основний бізнес зосереджено в Росії і Україні. Група називає себе «лідером в області розробки і впровадження ексклюзивних технологій кріплення обсадних колон, виробництва спеціальних тампонажних матеріалів, а також здійснення повного комплексу сервісних послуг по кріпленню при цементуванні нафтових і газових свердловин».

На кожен з лотів подавали заявки ще по 4-5 конкурентів, однак жоден не робив ні кроку по зниженню ціні. Підряди по іншим лотам цього тендеру виграли ТОВ «Спецмехсервіс», ТОВ «Бурова Енергетична Компанія «Технікс», ПП «Українська сервісна бурова компанія-1», ТОВ «Бурова компанія «Горизонти», «Tacrom services s.r.l.».

У «Горизонтів» і «Tacrom» була найнижча ціна підряду на рівні 48,6 млн грн. В інших випадках ціна була приблизно на рівні 49,5 млн грн. 

Відділ моніторингу

Коментарі