•  

Українська армія отримала безпілотники житомирського виробництва

700
Українська армія отримала безпілотники житомирського виробництва

Наші військові отримали сучасну техніку, завдяки якій можна заощадити багато часу на збір оперативної розвідувальної інформації та зберегти життя розвідникам.

"Електронні очі розвідки сил АТО. Ось такі невеликі, схожі на дитячі повітряні іграшки, літальні апарати з'явилися на озброєнні сил АТО. Головне завдання цих літачків - виконувати повітряну розвідку секторів, захоплених терористами", - сказано в повідомленні прес-центру АТО.

«Один такий виріб дозволить керівництву АТО заощадити багато часу на збір оперативної розвідувальної інформації, - зазначив начальник Житомирського військового інституту імені Корольова генерал-майор Юрій Даник. - А головне він дозволяє вберегти життя і нашим розвідникам, і солдатам, які завдяки повітряній розвідці не потраплять у засідку, або своєчасно будуть попереджені про вогневий наліт»

Зазначимо, що цей безпілотний повітряний розвідник - повністю український виріб. Його створили військові інженери Житомирського військового інституту імені Корольова, спільно з іншими фахівцями. Зараз апарат успішно використовується для збору розвідувальних даних в "гарячих точках" АТО. Потужні лінзи камер дозволяють побачити навіть добре замасковані позиції терористів.

"За своїми характеристиками український повітряний безпілотний розвідник перевершує всі іонізуючі іноземні моделі такого класу. І значно дешевший у виробництві і експлуатації", - зазначають у штабі АТО.

Коментарі