•  

Український суд зобов'язав Україну виплатити ватажку «ЛНР» Плотницькому 2,1 млн гривень

6600
Український суд зобов'язав Україну виплатити ватажку «ЛНР» Плотницькому 2,1 млн гривень

Відомий український блогер і журналіст Денис Казанський на своїй сторінці «Facebook» пише про те, що в Україні мало не кожен день гинуть наші воїни, які зі зброєю в руках захищають країну. У той же час, щоб ще більше відгородиться від бойовиків була введена на офіційному рівні блокада, але ось є в Україні один орган, який так і хоче допомогти ворогам, мова йде про суди.

Як повідомляє Денис Казанський, господарський суд Луганської області зобов'язав державне підприємство «Луганський облавтодор» виплатити 2 100 000 грн підприємству ТОВ «Донкуб», яке знаходиться на території, підконтрольній бойовикам «ЛНР». Це підприємство в 2016 році «віджали» люди Ігоря Плотницького у його законного власника Сергія Боєва. Блогер підкреслює, що саме український, а не російський суд зобов'язав державне підприємство виплатити гроші компанії, яка знаходиться в Перевальську, зареєстрована в «ЛНР» і платить податки Плотницькому.

– Власник захопленої компанії ще рік тому звертався в СБУ та ГПУ, писав заяви на ім'я Грицака і Луценка, в яких писав, що його власність захоплена терористами, але ні СБУ, ні ГПУ не відреагували. Чи не знайшли достатньо доказів... Тепер представник бойовиків за дорученням, яке виписане бойовиками, приїжджає в українські суди та відсуджує в українського державного підприємства мільйони гривень, – підсумував блогер.

Віктор Карпенко

Коментарі