•  

Український уряд прокинувся? Кабмін заборонив польоти російських авіакомпаній в Україну

220
Український уряд прокинувся? Кабмін заборонив польоти російських авіакомпаній в Україну

Ми вже писали, що український уряд вимагає застосування країнами Європи санкцій проти Російської Федерації через її агресію стосовно нашої держави. У разі недотримання країнами Заходу якогось із пунктів санкцій, Порошенко, Яценюк, Гройсман та інші показво жаліються, що світ не підтримує й не чує Україну.

Але в той самий час український уряд сам навмисно не дотримується введених санкцій, хоча повинен бути маусимально зацікваленим у щонайшвидшому подоланні зовнішнього тиску. 

"Останній Бастіон" зробив це фото місяць тому на летовищі "Бориспіль", де вільно приземлився літак російського "Аерофлоту"

І буквально сьогодні сайт "Главком" публікує таку інформацію: 

Кабінет міністрів України заборонив польоти російських авіакомпаній в Україні. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на нараді в Кабміні в п'ятницю, 25 вересня.

«Згідно з рішенням РНБО уряд України приймає рішення про заборону польотів російських авіакомпаній, в першу чергу компаній «Аерофлот» і «Трансаеро» в Україні», - сказав він.

Кабінет міністрів також забороняє транзитні польоти російських авіакомпаній через територію України, «якщо вони містять товари військового призначення, подвійного призначення або російську військову живу силу».

Яценюк доручив повідомити про відповідне рішення російській стороні: «Нічого робити російським літакам з російськими триколорами в українських аеропортах».

Ми раді, що прем'єр-міністр Яценюк після 2 років війни на сході України нарешті почув і зважив на проблему дотримання санкцій українським урядом й почав робити деякі кроки, які напралені на боротьбу з країною-окупантом.

Сподіваємося, те саме невдовзі зрозуміє і Президент Порошенко, кондитерські компанії якого, нагадаємо, не зупинили виробництво на території РФ, як і не припинили експортувати товари в країну, яка захопила третину території України. 

Коментарі