•  

«Укргазвидобування» виділило 100 тис. грн на ремонт НВК Полтавщини

880
«Укргазвидобування» виділило 100 тис. грн на ремонт НВК Полтавщини

ПАТ «Укргазвидобування» виділило 100 тис. грн на ремонт даху Божківського навчально-виховного комплексу та дошкільного підрозділу «Ромашка». Гроші перераховані Надержинщинській сільській раді, якій підпорядковані заклади. Про це повідомив директор «Укргазвидобування» із корпоративних і загальних питань В’ячеслав Чаус. 

Надержинщинський сільський голова Григорій Варава зазначив, що звертався за допомогою до «Укргазвидобування» двічі разом із директором школи, учительським і учнівським колективом. Також підключили дитсадок. Кошти вдалося залучити завдяки діяльності полтавського фахівця з енергетики та екології Геннадія Сікалова

– У результаті колективного звернення та уваги Геннадія Сікалова до проблеми, компанія надала допомогу нашому НВК в розмірі 100 тис. грн. Залучимо ці кошти на ремонт даху. Постелимо новий руберойд згідно з проектно-технічною документацією. Плануємо встигнути до початку нового навчального року. У планах – відремонтувати приміщення і в середині, – прокоментував Григорій Варава. 

Коментарі