•  

«Укрзалізниця» домовилася з Крюківським заводом про постачання поїздів і вагонів

1760
«Укрзалізниця» домовилася з Крюківським заводом про постачання поїздів і вагонів

Крюківський вагонобудівний завод з Кременчука буде постачати поїзди, вантажні та пасажирські вагони, обладнання «Укрзалізниці».

Програма буде реалізовуватися в рамках нещодавно підписаного меморандуму про співпрацю. Згідно з ним, планується передати нову партію вантажних вагонів у державне розпорядження. За умовою співпраці, 60-80% закупленого продукту має припадати на українське виробництво.

Зокрема, планується постачання вантажних і пасажирських електровозів, широкої лінійки вантажних вагонів, в тому числі з подовженим міжремонтним пробігом, пасажирських вагонів, пасажирських поїздів локомотивної тяги, електропоїздів і дизель-поїздів міжрегіонального та приміського сполучення тощо.

— КВБЗ готовий до впровадження передових технологій, в тому числі, шляхом залучення провідних іноземних виробників для створення сучасного рухомого складу, відповідно до технічного завдання «Укрзалізниці», — прописано в меморандумі.

Ще однією умовою співпраці є роботи з технічного забезпечення. Це полагодження 2 електропоїздів та технічне обслуговування 2 вагонів. Окрім цього, головною метою договору є забезпечення Укрзалізниці 21 пасажирським вагоном загальною на суму 303 млн грн.

Коментарі