•  

«Укрзалізниця» заплатить сотні тисяч за послуги SMM-ника

00

Філія «Укрзалізниці» Центр сервісного забезпечення уклала угоду на 740 тисяч гривень із фізособою-підприємцем Русановим Романом Миколайовичем про послуги з ведення сторінки УЗ у Facebook.

Як пише портал «Слово і Діло», про це повідомляється в системі ProZorro.

Підтримка офіційної сторінки «Укрзалізниці» в Facebook до кінця року коштуватиме 653 тис. грн. Ще 87 тис. грн виконавець разово отримає, якщо кількість передплатників сторінки зросте з 28 тис. до 78 тис., а послуги будуть надані без порушень термінів, якісно та в повному обсязі. Загалом, послуги SMM (Social Media Marketing) коштуватимуть УЗ в середньому в 117 тис. грн на місяць.

Зареєстрований у лютому підприємець Роман Русанов уперше отримав державний підряд.

Нещодавно «Укрзалізниця» потрапила до скандалу через закупівлю значків «Почесний залізничник» у РЖД (https://www.slovoidilo.ua/2018/07/30/novyna/ekonomika/ukrzaliznycya-potrapyla-skandal-zakupivlyamy-znachkiv-rf). У зв'язку з цим секретар РНБО Олександр Турчинов запропонував запровадити кримінальну відповідальність за держзакупівлі в Росії (https://www.slovoidilo.ua/2018/07/31/novyna/ekonomika/turchynov-vidreahuvav-zakupivli-ukrzaliznyczi-rosiyi).

Пізніше стало відомо, що філія «Укрзалізниці» уклала договір на купівлю електромагнітних реле російської компанії на суму 10,443 млн грн (https://www.slovoidilo.ua/2018/08/01/novyna/ekonomika/stalo-vidomo-pro-novi-zakupivli-ukrzaliznyczi-rosiyi).

Посилання на джерело: https://www.slovoidilo.ua/2018/08/08/novyna/eko...

Коментарі