•  

Ультиматум Лисаку та недбалим лікарям від Геннадія Сікалова

6270
Ультиматум Лисаку та недбалим лікарям від Геннадія Сікалова

Нещодавно відбувся брифінг лідера ГО "Останній Бастіон" Геннадія Сікалова з журналістами стосовно резонансної справи Альбіни Гохалтер. Обговорювали факт лікарського недбальства та його замовчування на всіх рівнях, спроби лікарів підробити документацію та безнаказаність винних.

Лідер "Останнього Бастіону" Геннадій Сікалов  зазначив: "Коли я почув про те, що відбулось, я просто не міг не відреагувати на це. Бо якщо не ми разом, то хто тоді? Ріжуть одну дитину. Заріжуть іншу дитину. Хто за це буде відповідати? Тим більше, коли я дізнався про те, що лікарі переробляють журнали: операційні, постові. Все переписується. 75-річний хірург. Ви уявляєте, 75 років? Я не маю нічого проти віку, але невже ми настільки убогі, що у нас немає молодих фахівців, які здатні адекватно оцінювати ситуацію"?

"Якщо ж полтавці зараз залишаться інертні – вони не матимуть майбутнього", - говорить Геннадій Сікалов. Тому головним особам надзвичайної події віні  висунув ультиматум:

"Протягом 5 днів Лисак має піти у відставку. Іде у відставку й головлікар дитячої лікарні і заввідділенням. І вимога до Беха як до начальника УМВС: бригада, яка оперувала, повинна сидіти в тюрмі. Не в іншому місці, а в слідчому ізоляторі, доки будуть здійснюватись слідчі дії".

Коментарі