•  

Ультрас ФК «Ворскла» влаштовують благодійний аукціон для допомоги добровольцям на сході України

1370
Ультрас ФК «Ворскла» влаштовують благодійний аукціон для допомоги добровольцям на сході України

Ультрас футбольного клубу «Ворскла» влаштовує благодійний аукціон для допомоги своїм побратимам-захисникам України. Зібрані на аукціоні кошти підуть на допомогу хлопцям з Ультрас ФК «Ворскла» та з дружнього Ультрас ФК «Шахтар», які зараз у складі різних батальйонів воюють на Донбасі.

Про це повідомив організатор благодійного аукціону Вадим Тройной.

«Всі ми знаємо, який нелегкий час зараз для нашої країни. На сході війна, частина наших хлопців з Ультрас ФК Ворскли та фанатських друзів з Ультрас ФК Шахтар Донецьк нині відстоюють рубежі Батьківщини.Наше завдання в тилу допомогти їм всім необхідним, а особливо засобами захисту.Тому ми ініціюємо збір коштів для допомоги» - зазначив організатор.

За його словами, благодійний аукціон проходить в режимі он-лайн. Він уже розпочався і буде тривати тиждень.

«На сторінці у соціальній мережі члени Ультрас виставляють лоти – фанатську футбольну атрибутику, різні спортивні речі. Кожен лот має свою мінімальну ціну. Інтернет-користувачі можуть пропонувати більші суми. Хто запропонує найбільше – той і зможе придбати річ. По закінченню аукціону ми зустрінемося з його учасниками й обміняємо гроші на придбану річ, або ж надішлемо річ поштою, якщо в цьому буде потреба» - розповів Вадим Тройной.

На аукціон вже виставили футболку гравця ФК «Ворскла» Ахмеда Янузі №27, футболка гравця ФК «Ворскла» Ігоря Пердути №40, м’яч Adidas «Jabulani», подарований гравцями «Шахтаря», фанатські шарфи різних футбольних клубів, квитки на домашні матчі «Ворскли» 2014 року та інші цікаві речі на футбольну тему.

Організатори закликають всіх небайдужих приєднуватися до участі в благодійному аукціоні. За їх словами, кожен громадянин таким чином зможе і для себе знайти цікаву чи потрібну річ, і допомогти хлопцям-захисникам України.

Аліна Бондар

Коментарі