•  

Ультрас «Ворскли» заявляють про підтримку Сачку та відрікаються від вимог про його відставку

110
Ультрас «Ворскли» заявляють про підтримку Сачку та відрікаються від вимог про його відставку

Фанати полтавської «Ворскли» відповіли на лист, у якому йдеться про вимогу відставки усього тренерського штабу «біло-зелених» у зв’язку з поганими результатами команди.

– Ми, Ультрас «Ворскли», не маємо жодного стосунку до даної заяви в бік Василя Сачка і, в зв'язку з обставинами, що склалися, хочемо висловити свою думку. Ми так само не любимо, коли програє наш клуб, але знаємо про важке фінансове становище ФК «Ворскла», через що пішли основні гравці, а новий склад за 2-3 місяці не зіграється, як би нам того сильно не хотілося. Ми завжди підтримували Василя Сачка, він дуже багато зробив для «Ворскли» як тренер, а свого часу як гравець. Ми, «Ультрас Лтава 22», віримо, що у Василя Вікторовича все вийде, а інакше бути не може! – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше на сайті уболівальників «Ворскли» був оприлюднений лист-звернення до Василя Сачка, де автори вимагають керманича команди скласти свої повноваження.

Також Ультрас полтавської команди анонсували спільну ходу з фанатами кропивницької «Зірки». Марш відбудеться вже цими вихідними перед домашньою грою «Ворскли» проти прямого конкурента в боротьбі за найвище місце у другій шістці чемпіонату України.

Віктор Карпенко

Коментарі