•  

Улюблений підрядник колишнього директора департаменту Полтавської ОДА придбав елітне житло по сусідству з його тещею

1760
Улюблений підрядник колишнього директора департаменту Полтавської ОДА придбав елітне житло по сусідству з його тещею

Невдовзі після публікації «Останнього Бастіону» про те, що директор одного з департаментів Полтавської облдержадміністрації має мансарду на 700 м2 в елітній новобудові у центрі Полтави, а його теща там же купила 4 квартири та 2 паркомісця, посадовець заявив про своє звільнення з посади.

Відповідну заяву він розмістив на своїй Фейсбук-сторінці.

Нагадаємо, мова йшла про новобудову на вул. Стрітенська, 22. При подальшому вивченні власників цього будинку видання з'ясувало, в ньому житло придбала і Олена Швайковська, дружина Володимира Швайковського.

Володимир Швайковський - засновник і керівник будівельної фірми ТОВ «Марк Строй». Окрім цього – кум Тимофія Голбана.

Загалом ТОВ «Марк Строй» Швайковського отримало підрядів на 476 млн грн від департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА, директором якого донедавна був Тимофій Голбан.

Олена Швайковська володіє квартирою на 127,5 м2. Також - 5,9 м2 нежитлового приміщення і машиномісцем на 15,6 м2 у будинку на вул. Стіртенська, 22.

Схожа за площею квартира в цьому приміщенні коштує близько 3 млн грн.

Невдовзі видання оприлюднить інформацію про інших політиків, будівельників, дорожників і просто талановитих людей, які на одну зарплату дозволили придбати собі чи своїм родичам елітну нерухомість у центрі Полтави. Або ж прибудуватися до історичної пам'ятки, як у випадку з будівлею по вулиці Соборності, 3.

Далі буде.

Коментарі