•  

УМВС передумало, що заступники Блажівського корупціонери

3740
УМВС передумало, що заступники Блажівського корупціонери

Половина фігурантів «корупційної справи Блажівського» уже вийшли «сухими з води» і навіть отримають компенсації з держбюджету.

Управління ДАІ та МВС області відмовились від попередніх звинувачень у корупції на адресу звільнених заступників начальника УДАІ Полтавщини Володимира Голтвянського та Андрія Василенка.

ДАІшники були звільнені з посад після взяття їхнього керівника Петра Блажівського «на гарячому» при передачі хабара. Голтвянського, Василенка та начальника відділу кадрового забезпечення управління ДАІ Полтавщини Анатолія Солов’я керівництво обласного управління звинуватило в причетності до системи поборів.

Екс-керівники оскаржили звільнення в суді і виграли суперечку, після чого в обласному управлінні відомства обіцяли оскаржити рішення суду, але, як стало відомо сьогодні – фактично передумали це робити.

Начальник прес-служби УДАІ УМВС України в Полтавській області Наталія Варченко сказала журналістам сьогодні, що відомство не оскаржуватиме поновлення на посадах. Та послалась на те, що екс-заступників звільняли відомством вище – наказом з УМВС.

Разом з цим в коментарі журналістам стосовно відсутності дій з боку міліції і невиконання обіцянки оскаржити поновлення Голтвянського і Василенка начальник сектору юридичного забезпечення УМВС Олександр Горобець фактично констатував відмову відомства від попередньої думки, що заступники Блажівського брали участь в корупційних діяннях:

«Жодних порушень у діях Голтвянського та Василенка не було, жодних обвинувачень останнім не висувалося і вони не причетні до дій Блажівського» - лише процитував у відповідь судову постанову Горобець.

При цьому в УМВС «зіскочили» на прокуратуру, мовляв, якщо її слідчі знайдуть докази провини – повернуться до цього питання.

Утім строк відведений на апеляцію спливає. ДАІшники-хабарники отримають зарплату і компенсацію, навіть якщо розстануться з посадами уже «полюбовно».

Коментарі