•  

УМВС Полтавщини розпочало «самоочищення»

6270
УМВС Полтавщини розпочало «самоочищення»

УМВС Полтавської області розпочинає процес перевірки згідно Закону України «Про очищення влади».

Про це повідомив начальник відділу зв'язків з громадськістю Юрій Сулаєв на своїй сторінці у фейсбук.

«Другого березня керівник УМВС Полтавщини підписав наказ про початок перевірки обласного відомства, передбаченої Законом України "Про очищення влади"», - йдеться у повідомлені.

Згідно підписаного наказу мають розпочатись перевірки в апараті Управління стосовно керівників структурних підрозділів та їх заступників, в підрозділах при УМВС та йому підпорядкованих, стосовно керівників та їх заступників.

Крім того наказом затверджується, створення списку працівників апарату Управління МВС України в Полтавській області, підрозділів при УМВС та йому підпорядкованих, стосовно яких проводиться перевірка достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Тож чекаємо, що найближчим часом офіційному веб-сайті УМВС інформації мають з'явитися перші відомості про початок проходження перевірки, копії заяв та декларацій, згідно 7 пункту даного наказу.

З повним текстом наказу можна ознайомитись за посиланням: ftp://91.227.69.222/CLEARVLADA/TERRITORIAL/POLTAVSKA/nakaz_02032015_%E2%84%96181.pdf

Коментарі