•  

​Управлінці палацом Путіна отримують царські милості

550
​Управлінці палацом Путіна отримують царські милості


Заздрісний злодій і корупціонер, стукач ФСБ і кримнашевец Навальний в рамках розслідування свого «Фонду боротьби з корупцією» опублікував в мережі доповідь c критикою дрібних царських слуг - про зв'язки з Путіним осіб, що брали участь у будівництві особняків і управління ділянок під містом Геленджик під заголовком «управлінці палацу Путіна отримують держпосади, будинки, громадянство і банки».

Найбільш високопоставленим чиновником, згадуваним в якості вигодонабувача від роботи на об'єкті став керуючий справами Путіна Олександр Колпаков. Колпаков отримав посаду завдяки тому, що його дружина Інна є співзасновником двох компаній, пов'язаних з цією земельною ділянкою, в тому числі керуючої компанії путінського палацу» - ТОВ «УК Інвестбуд».

Про путінський палац площею 17,7 тис. кв.м., збудованому на ділянці в районі села Прасковеєвка вперше повідомив в 2010 році бізнесмен Сергій Колесников, колишній віце-президент холдингу «Петромед». Він засвідчив, що близькі Путіну злодії «бізнесмени» Дмитро Горєлов і Микола Шамалов побудували для Путіна елітний житловий комплекс на березі Чорного моря біля Геленджика. Це будівництво велось на кошти від рекету (примусових пожертвувань) великих російських бізнесменів, писав Колесніков, який пізніше покинув Росію і виїхав до Естонії.

У травні минулого року агентство Reuters опублікувало розслідування, згідно з яким частина коштів, виділених у 2005 році на національний проект «Здоров'я», пішла на споруду путінського палацу під Геленджиком. У цьому матеріалі циклу «Товариський капіталізм» також згадувалися Горєлов і Шаламов.

Нагадаємо, що в ніч з 6 на 7 липня 2012 Путін наказав відкрити шлюзи і затопити місто Кримськ, бо повінь загрожувала затопити його палац під Геленджиком. При цьому Путін вбив не меячм нше 5000 жителів міста.

Вбивство було ритуальним, тому, що воно було проведене на язичницьке свято «Ніч Івана Купали» (!). Точне число людей, яких «спокутував» до смерті Путін у цю ніч досі є державною таємницею Російської Федерації.

Відділ моніторингу

Коментарі