•  

Урізання комісій та зміни в бюджеті – чим ще запам’яталася сьогоднішня сесія в Полтавській міськраді

1432
Урізання комісій та зміни в бюджеті  – чим ще запам’яталася сьогоднішня сесія в Полтавській міськраді

На сьогоднішній 7- сесії Полтавської міської ради депутати розглянули низку питань. З-поміж них – ліквідація двох депутатських комісій, виділення на субсидії громадянам і спеціальним фондам міського бюджету 99 млн. грн, передача «Теплоенерго» і «Водоканалу» у власність міста.

Перш за все депутати зняли з порядку денного кілька питань, серед яких – скандальний «Газетний ряд», (про нього згодом)  з’єднання двох комісій в одну. Проте після вимог депутатів, їх повернули до порядку денного.

Спочатку депутати Полтавської міської ради затвердили рішення про збільшення доходної та видаткової частини міського бюджету на понад 99 млн грн.

Згідно з проектом рішення, збільшення доходної та видаткової частини відбудеться за рахунок субвенцій з Державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на понад 13 млн грн, субвенцій з обласного бюджету на суму 49 тис. 600 грн та за рахунок дотацій з обласного бюджету у розмірі 1 млн грн, а також за рахунок перевиконання доходної частини загального та спеціального фондів міського бюджету на 85 млн 20 тис.грн.

Одним зі скандальних рішень став дозвіл депутатів на розміщення багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на земельній ділянці по вул. Стрітенській, 18. Головний архітектор міста Микола Шевельов проінформував, що кількість поверхів у будинку поки що невідома, але обмежена висота 23 метри, проект буде розроблятися на наступних стадіях розгляду зазначеного питання.

Потім міська рада об’єднала дві комісії. Згідно з проектом, в депутатських комісіях мають відбутися наступні зміни. Депутатську комісію з питань підтримки ветеранів війни, учасників АТО, соціального захисту населення приєднують до комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури.

Депутатську комісію з питань розвитку підприємницької діяльності, інвестицій, туризму хочуть приєднати до комісії з питань містобудування та архітектури.

Також посадовці проголосували за рішення «Про передачу до комунальної власності територіальної громади міста Полтави ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» та КППОР «Полтававодоканал».

Депутати запропонували своїх колегам з обласної ради передати до комунальної власності територіальної громади Полтави майно Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» та Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» в межах, достатніх для обслуговування мешканців Полтави.

За приклад вони взяли інші обласні центри, де місцеві ради дотаціями в свої підприємства зменшили тарифи для мешканців міста.

Коментарі

  • Вадим Мухомор (29 вересня 2016, 01:42)

    Интересно, что будет дальше с той аркой что принадлежала газетному ряду?

  • Кристина Деманча (29 вересня 2016, 01:29)

    Меньше депутатов - тем лучше