•  

Усіх охочих запрошують на відкритий Чемпіонат Полтавської області з велосипедного туризму

330
Усіх охочих запрошують на відкритий Чемпіонат Полтавської області з велосипедного туризму

Захід пройде з 5 по 7 червня на поляні на березі р. Ворскла, неподалік комплексу "Глухомань".

Організатори: Полтавська обласна федерація Федерації спортивного туризму України.

Програма змагань:

05.06.2015 – заїзд команд та мандатна комісія; 20:00 – нарада ГСК з представниками команд та жеребкування;

06.06.2015 11:00 – урочисте відкриття змагань; 12:00–18:00 – змагання на дистанціях «Фігурне водіння», «Тріал» та «Велокрос» (особисті з командним заліком); 19:00 – нарада ГСК з представниками команд;

07.06.2015 09:00–15:00 – змагання на дистанції «Велоралі» (командні); 15:00–15:30 – нарада ГСК з представниками команд; 16:00 – нагородження переможців та урочисте закриття змагань.

У змаганнях можуть брати участь члени колективів фізкультури, туристських і спортивних клубів, громадських організацій, навчальних закладів. Кількість спортсменів та команд не обмежується. До змагань допускаються учасники, які мають необхідний туристський досвід, не мають медичних протипоказань, та виконують умови змагань. Вік учасників – з 15 років. Допуск учасників віком від 14 років – по узгодженню з ГСК. Склад команди – 6 чоловік (4 основні учасники, запасний, тренер-представник).

Вимоги до безпеки.

Спорядження учасників повинне бути в технічно справному та безпечному стані. Учасники повинні бути одягнені в захисні шоломи чи каски.

Команди подають до мандатної комісії на місці проведення змагань такі документи: іменну заявку за встановленою формою, завірену лікарем (обов′язково); класифікаційні книжки спортсменів з відміткою фіздиспансеру; страхові поліси від нещасного випадку (на усіх спортсменів та суддів), дійсні на час проведення змагань; паспорти учасників, або інші документи, що засвідчують особу.

Команди, що не пройшли мандатну комісію, до змагань не допускаються.

Коментарі