•  

УВАГА: перевірка інформації

1980
УВАГА: перевірка інформації

Одним із проявів демократичного суспільства є свобода ЗМІ. За тривалий час свого існування "Останній Бастіон" довів, що він - єдиний, справді вільний і неупереджений засіб масової інформації, не тільки на теренах Полтавщини, а й цілої України. 

Своїми публікаціями ми надаємо читачам правдиву інформацію, а в рамках рубрики "Вільна трибуна" даємо можливість усім охочим випробувати себе в якості журналіста й опублікувати свій матеріал. 

Зокрема, у "Вільній трибуні" нещодавно були опубліковані матеріали полтавських активістів стосовно діяльності начальника управління інспекції із захисту прав споживачів у Полтавській області Конотоп Н.М. Загалом, вийшли 4 статті. 

"Останній Бастіон" завжди перевіряє достовірність опублікованої інформації, щоби надати своїм читачам об'єктивний і єдиноправильний висновок. 

При перевірці наданої активістами інформації стосовно діяльності інспекції із захисту прав споживачів та Конотоп Н.М., ми доходимо висновку, що без урахування компетентної думки фахівців та самої пані Конотоп, проблема буде висвітлена однобічно й плоско. 

Враховуючи численні звернення до нашої редакції зацікавлених осіб, ми забов'язуємося найближчим часом доопрацювати отримані матеріали та надати можливість всім сторонам висловити свій альтернативний погляд на порушену проблему.

Ми розуміємо, що напередодні судового засідання створюється штучний ажіотаж зацікавлених людей однієї зі сторін із метою скомпроментувати Конотоп Н.М.

Одним із проявів цивілізованого суспільства є об'єктивне правосуддя. Те, що останнім часом судді Костенко В.Г., Корсун О.М., Куліш В.М. виносять об'єктивні рішення, дає надію на розвиток в Україні та на Полтавщині, зокрема, цивілізованого суспільства, де одним із критеріїв існування є правосуддя.

Коментарі