•  

В ДАІ кажуть, що не знайшли підтверджень анонімним скаргам інспекторів на примушення до поборів

2310
В ДАІ кажуть, що не знайшли підтверджень анонімним скаргам інспекторів на примушення до поборів

В Управлінні ДАІ Полтавської області провели незалежне опитування серед особового складу щодо фактів викладених у анонімному листі зі скаргами на вимагання коштів.

Викладене у анонімці не підтвердилося – ідеться в заяві УДАІ області.

Раніше співробітники полтавської державтоінспекції не називаючи своїх імен звернулися в ЗМІ з заявою щодо поновлення корупційних схем часів Блажівського: «Нещодавно поставлений тим же Блажівським на посаду командира роти С. Заєць заявив, що тепер у нього знайомства в Департаменті ДАІ та СБУ, а тому буде робити що хоче. Після цього, наші командири Бродський та Мєщанін оголосили, що нічого не змінилося, просто спрямування фінансових потоків дещо змінилося. Починаємо працювати за старою схемою - 100 гривень з людини зі зміни плюс 3000 гривень з людини на місяць на АТО, на СБ - куратору Сургаю і на Серенко» - йшлося в скарзі.

Як відомо, два анонімні повідомлення ДАІшників, що першим опублікував «Останній Бастіон», котрі містили скарги на примушування керівництвом до поборів на дорогах, стали минулого року відправною точкою затримання начальника УДАІ області Петра Блажівського і звільнення трьох його заступників.

Тоді, після проведеної перевірки, в ДАІ, так саме як зараз, заявили, що факти не підтвердились. Але за цим послідувало затримання начальника ДАІ області на передачі зібраних хабарів. Після цього у відомстві визнали, що наведені в анонімних скаргах інспекторів факти все ж таки мали місце, пояснивши оприлюднення «негативного» результату оперативною необхідністю.

Коментарі