•  

​В Дебальцевому ЗСУ лишаються на своїх позиціях, точаться бої.

220
​В Дебальцевому ЗСУ лишаються на своїх позиціях, точаться бої.

Заступник начальника УМВС України в Донецькій області з питань взаємодії міліції і ЗСУ Ілля Кива прокоментував «Останньому Бастіону» ситуацію у Дебальцевому, Вуглегорську та на трасі М-103.

«Зараз паніки немає. Ми вже звикли до обстрілів і вибухів, тому перше враження яке було воно відступило. Тепер чітко рухаємося і кожен виконує своє завдання» - так схарактеризував Ілля Кива поточний стан в лавах українських бійців, які захищають Дебальцеве.

«Дебальцеве постійно піддається артилерійським ударам, систем залпового вогню ГРАД та з мінометів. Всі військові перебувають на своїх позиціях, міліція в місті працює. Ніхто свої позиції не покинув, всі стоять, всі виконують поставлені завдання. Ситуація складна, але контрольована» - сказав Ілля Кива.

Ситуація у Вуглегорську, за словами Киви, більш складна ніж в Дебальцовому. «Там на сьогодні ідуть прямі зіткнення. Іде відвертий бій. Частина міста перебуває під контролем бойовиків, а частина міста залишається під контролем Збройних сил України. Зараз саме місто театр бойових. Ми закріпилися на крайніх рубежах міста, де ведемо бойові дії. Наші розвідувальні групи виходять в середину міста, співторкаються з розвідгрупами бойовиків, між ними виникають бойові сутички. Розмови про те що Вуглегірськ зданий, Дебальцеве у котлі, а дорога М-103 «Дебальцево-Артемівськ» – це все брехня», - підсумував Ілля Кива.

Коментарі