•  

В футбол зіграли Мазепою полтавські депутати

1100
В футбол зіграли Мазепою полтавські депутати

Полтавським депутатам не вистачило мужності однозначно відповісти: буде в місті стояти пам’ятник Мазепі, чи – ні.

Вирішити проблему встановлення пам’ятника гетьману по суті та знайти Мазепі місце в підпорядкованій облраді території – депутатам обласної ради не вистачило духу взятися за це замість міських обранців.

Ініціатори, у яких вже і сам пам’ятник готовий, на котрий вони самі зібрали кількасот тисяч, звернулися до обласних депутатів тільки по допомогу отримати дозвіл на його встановлення – після того, як міські проголосували «проти» гетьмана.

Але, не тут то було.

На сьогоднішню сесію облради винесене лише питання про "Звернення до мерії щодо встановлення пам’ятника гетьману в Полтаві".

Хоча думка підопічних Мамая вже і так відома.

Під час голосування тепер вже в обласній раді пам’ятнику знов не вистачає підтримки – всього одного голосу.

Тільки після того як табло висвітило результати і в залі здійнявся галас деякі депутати, які особливо не полюбляють гетьмана, але бояться про це сказати в голос, зрозуміли, що рішення «за» тільки повертає питання на розгляд в мерію, а їх особисто ні до чого не зобов’язує, відповідальності не накладає і памятник не зявиться.

Після шушукань в залі оголосили, що питання потрібно переголосувати, адже відбувся збій: тепер вже 70 голосів «за» і рішення прийнято.

Але фактично така постановка питання лише перекладає відповідальність за неприязнь до Мазепи.

Коментарі