•  

В Гребінківському районі хочуть побудувати птахокомплекс без дозвільних документів та стратегічної екологічної оцінки (відео)

1210
В Гребінківському районі хочуть побудувати птахокомплекс без дозвільних документів та стратегічної екологічної оцінки (відео)

На площі 242 гектари в Гребінківському районі ТОВ «Оржицьке» планує побудувати птахокомплекс.

Проте й досі не виготовлені відповідні дозвільні документи та немає стратегічної екологічної оцінки. В департаменті екологічних та природних ресурсів побоюються, що на Полтавщині можуть в черговий раз наступити на одні і ті ж граблі.

Посадовці згадують протиправну діяльність свинокомплексу в селищі Білики, що у Кобеляцькому районі. Нагадаємо, що після багаторічної його експлуатації виявилося, що він побудований і функціонував із порушеннями ряду екологічних норм. Певний час протекцією свинокомплексу займався тодішній очільник Полтавський ОДА Валерій Головко. Після довготривалих протестів місцевих мешканців комплекс вдалося закрити.

Із 12 жовтня 2018 року в Україні діє закон «Про стратегічну екологічну оцінку». За словами заступника директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства ОДА Ірини Особік, цей закон поширюється на всі сфери економіки, зокрема на глобальні багаторічні стратегії розвитку України, довгострокові програми економічного й соціального розвитку, на майбутні державні й місцеві галузеві програми, зокрема й на генплани міст та містобудівну документацію.

За словами т.в.о. голови Полтавської ОДА Олега Пругла нині лише 15 відсотків територій Полтавщини охоплені генеральними планами.

Схоже

Лазірки: не давши зібрати урожай, поліція почала самостійно засівати поля ...

Остання спроба нажитися: у Оржицькому районі силовики розпочали знищувати врожай ...

Небайдужі мешканці Кременчука вийшли у ліс на толоку

Необережність мешканців Полтавщини продовжує призводити до пожеж на відкритій території, ...

Знищення зелених насаджень у Полтавському районі: позиції сторін (відео)

Коментарі